شتابدهنده دانش بنیان توسعه فناوری های نوین ایرانیان (لیداکس) نخستین رویداد ملی دمودی کاربرد فناوری در اقتصاد‌ چرخشی با رویکرد صنایع غذایی را با مشارکت پارک علم و فناوری دانشگاه و حمایت ستاد ‌توسعه ‌اقتصاد‌ دانش‌بنیان‌ آب،‌ اقلیم‌ و ‌محیط زیست معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، شرکت رهازیست تولید و هلدینگ دانش بنیان گسترش صنعت علوم زیستی (لیدکو) ۲۵دی‌ماه ۱۴۰۲ برگزار می نماید.

محورهای این رویداد شامل «پرورش و فرآوری حشرات مفید (میلورم،مگس، سرباز،جیرجیرک و ..)»، «امنیت غذایی و اقتصاد چرخشی»، «تفکیک پسماندهای شهری، کشاورزی و صنفی»، «کشت و فرآوری میکروارگانیسم‌ها (جلبک، مخمر و باکتری های مفید و…)»، «تبلیغات، برندینگ و روش‌های نوین در فروش و صادرات در حوزه اقتصاد چرخشی» و «ماشین آلات و زیرساخت های مورد نیاز در بازیافت» می‌باشد.

بر همین اساس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از همه پژوهشگران و شرکت های دانش بنیان‌ که‌ در این زمینه‌ها، صاحب نظر و ایده هستند، دعوت می­نماید تا در این رویداد شرکت کنند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه مشارکت در نخستین رویداد اقتصاد‌ چرخشی با رویکرد صنایع غذایی که در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار میگردد می‌توانند با شماره ۰۹۹۶۰۰۶۳۱۶۴ تماس حاصل نمایند.

لینک ارسال طرح:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0q99aFOR0TUiufyNx0xQngxHHyjhFbbMSg7liG5oeVfNeRw/viewform?usp=pp_url

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید